باربری قلهک

باربری ونک | اتوبار ونک

فهرست مطالب

باربری ونک | اتوبار ونک

باربری ونک یکی از بزرگ ترین شرکت های باربری های در شهر تهران است . و به راحتی می توانید در منطقه ونک کار حمل بار و اثاثیه منزل خود را به باربری و اتوبار ونک بسپارید.

اگر قصد حمل بار و اسباب کشی را دارد می توانید باربری ونک را انتخاب کنید، باربری ونک به عنوان یکی از قدیمی ترین باربری های تهران به بهترین شکل ممکن اسباب و اثاثیه منزل شما را به هر نقطه ای که از شهر تهران و ایران بخواهید انتقال می دهد.

اما چرا باید باربری ونک را انتخاب کنید

 • تخصص در حمل بار: اسباب کشی امری تخصصی است و نیازمند مهارت بالایی در بسته بدی و حمل اثاثیه منزل می باشد.
 • انواع خودرو های باری: برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل نیازمند اتومیبل های باری خاصی می باشد که به اثاثیه منزل شما آسیبی نرسد.
 • قدمت و اعتبار: باربری ونک یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های باربری سراسر تهران می باشد.
 • قیمت مصوب: کلیه نقل و انتقال ها و هزینه های بسته بندی در باربری ونک بر اساس قیمت های اتحادیه باربری تهران می باشد.
 • تجهیرات بسته بندی: حمل اثاثیه منزل در باربری و اتوبار ونک با استفاده از وسائل بسته بندی تخصصی در این کار نظیر نایلون های حباب دار و … می باشد.

بسته بندی وسایل در باربری ونک

بسته بندی اسباب و اثایه منزل یکی از رکن های مهم در باربری و اسباب کشی می باشد، به طوریکه اگر در این مرحله اسباب منزل به خوبی بسته بندی نشود، می توان اسیب های جدی به اثاثیه منزل وارد کند برای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل چندین نکته حائز اهمیت است که باید به خوبی رعایت شود تا اسباب کشی مطمئنی داشته باشید. از جمله این موارد عبارتند از:

 • استفادهاز کاورهای ضد ضربه یا به اصلاح نایلون حباب دار برای بسته بندی لوازم حجیم و سنگین مانند کمد، یخچال، مبلمان، میز ناهارخوری، ونکیس خواب، اجاق گاز، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی و …
 • جداسازی لوازم مختلف منزل و قراردادن در بسته بندی های مناسب
 • استفاده از کارتنهای چند لایه و مقاوم برای بسته بندی ظروف اشپزخانه و …
 • جاسازی و چیدمان بار صحیح به طوریکه حتی در مسافت های طولانی آسیبی به اسباب و اثاثیه منزل وارد نشود.

تمام موارد فوق بدون دانش و نیروی تخصصی مفید نخواهد بود. از این رو باربری و اتوبار ونک با بیش از چهل سال تجربه در باربری و حمل اثاثیه منزل، به عنوان یکی از شعب باربری تهران بار بهترین خدمات را به شما در منطقه ونک ارائه می دهد.

خدمات باربری ونک به مشتریان

نوع و میزان خدمات یک شرکت حمل بار می تواند تاثیر بسیار زیادی در انتخاب آن برای مردم داشته باشد. با توجه به آنکه امروزه شرکت های متعددی در این زمینه حضور پررنگی دارند، میزان خدمات آن ها تعیین کننده تمایز آنها خواهد بود. شرکت اتوبار ونک با داشتن سابقه بلند مدت خود همواره در تلاش بوده است که خدمات خود را به روز کند و هر انچه که مورد نظر مشترین است را به آنها عرضه کند تا رضایت حداکثری آنان را به دست بیاورد. از جمله مهم ترین خدماتی که اتوبار ونک به مشتریان خود ارائه می کند می تواند موارد زیر را عنوان کرد:

 • ارئه خدمات مشاوره تخصصی در باره حمل بار و اسباب کشی
 • بیمه بار و لوازم و اثاثیه منزل ار شرکت های معتبر بیمه گذار
 • نیرو های متخصص و زبده در حمل بار و اثاثیه منزل
 • استفاده از انواع خودرو های حمل بار سبک و سنگین
 • پشتیبانی 24 ساعته با امکان رزرو آنلاین
 • خدمات رسانی به مشتریان در تمام ایام سال

مزایای استفاده از باربری و اتوبار ونک

حتی افراد بسیار توانمند نیز در ونک اسباب کشی با مشکلات فراوانی روبه رو خواهند شد چرا که یک کار حرفه ای و تخصصی است، بنابراین سپردن این کار به شرکت های باربری می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد. اتوبار ونک به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین گزینه ها برای انتقال لوازم شناخته می شود به همین دلیل استفاده از این شرکت برای جابجایی لوازم مزایا و فواید بسیاری دارد که مهم ترین آنها شامل سرعت بخشیدن به مراحل ۳ گانه اسباب کشی، صرفه جویی در هزینه ها، جبران خسارت های احتمالی وارد شده به لوازم با توجه به بیمه شدن لوازم، استفاده از ماشین های مناسب و مختص بارکشی، بسته بندی اصولی و تخصصی توسط افراد آموزش دیده، ایجاد آرامش و اطمینان خاطر از انجام دقیق کار و … می باشند.

قیمت خدمات در باربری ونک

قیمت خدمات به عنوان یکی از اصلی ترین فاکتورهای انتخاب شرکت باربری برای افراد است و تمام مردم در سراسر دنیا تمایل دارند بهترین خدمات را با کمترین هزینه ممکن دریافت کنند. شرکت حمل و نقل بار ونک از زمان شروع فعالیت خود همواره زیر نظر اتحادیه باربران تهران خدمات خود را به مشتریان عرضه کرده است، بنابراین هیچگونه وجوه اضافی در قبال خدمات خود از مشتریان دریافت نمی کند و محاسبه هزینه ها مطابق با تعرفه های و قوانین تصویب شده در اتحادیه باربران تهران صورت می گیرد. البته می توان گفت قیمت خدمات می تواند متاثر از فاکتورهای مختلفی باشد و تغییراتی جزئی داشته باشد. مهم ترین فاکتورهای موثر در هزینه ها شامل میزان مسافت مبدا تا مقصد، تعداد افراد اعزام شده به محل، میزان حجم وسایل و تعداد ونکیس های مورد نیاز، تعداد طبقات ساختمان های مبدا و مقصد، نوع ماشین های انتقال دهنده لوازم و … هستند.

درباره ی باربری ونک

حمل و نقل یکی از مهم ترین صنعت در کشور ما و در کل جهان محسوب می شود که بدون وجود آن در جهان امروزه زندگی به طور کامل مختل می باشد. باربری نیز جزئی از حمل و نقل محسوب می شود که نقش حیاتی را در شریان های داخلی و خارجی کشور بر عهده دارد. باربران، حمل و نقل وسایل و کالاها را به تمام نقاط کشور انجام می دهند. امروزه به دلیل افزایش تقاضاهایی که مردم برای حمل بار خودشان دارند، تعداد بسیار زیادی از شرکت های باربری به وجود آمده و تأسیس شده است که هر کدام از این اتوبار ها سعی دارند که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان و تقاضا کنندگان ارائه دهند. افراد با تجربه و ماهری در باربری ها استخدام می شوند که در ونک حمل و انتقال بار و کالاهای شما صدمات جدی و حتی کوچکی را به بار وارد نکنند. چرا که این کار باعث نارضایتی و خسارت دیدن مشتری می شود که به تبع خود باعث می شود وجهه شرکت باربری نیز آسیب ببیند.

باربری ونک

باربری در دنیای امروزه به یکی از ارگان های بسیار مهم تبدیل شده است که توسط عموم مردم مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های باربری می توانند به راحتی و خیلی سریع بار شما را از جایی به جای دیگر شهر یا از شهری به شهر دیگر در کوتاه ترین زمان ممکن انتقال دهند. باربری ونک نیز یکی از این شرکت های باربری می باشد که بهترین و مطمئن ترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت باربری در کوتاه ترین زمان از تأسیس خود توانسته است رضایت عموم را جلب کند و به یکی از نامدارترین باربری های منطقه تبدیل شود. شما می توانید با خیال راحت هر گونه بار و اشیاء منزل خود را به دست شرکت باربری ونک سپرده و نگرانی در مورد چگونگی انتقال و سالم رسیدن اشیای خود نداشته باشید. باربری ونک این اطمینان را به شما می دهد که بتوانید با خیال راحت اشیای خود را به آن ها بسپارید.

حمل بار با باربری ونک

مشتریان و تقاضا کنندگان به راحتی می توانند برای حمل بار، باربری ونک را انتخاب کنند. که اشیای منزل یا بار خود را با نهایت دقت و اطمینان از جایی به جای دیگر انتقال دهند. این شرکت باربری توانسته است با داشتن کارکنان ماهر و ماشین های بزرگ و تمیز خود، بار مردم را به بهترین نحو به هر جای شهر و کشور انتقال دهند . مونکیت گم شدن یا شکستن و آسیب دیدن اشیاء شما را این شرکت باربری به عهده خواهد گرفت و بنابراین شما از این جهت نباید نگرانی داشته باشید زیرا کارکنان به قدری دقت می کنند که چنین مشکلاتی به وجود نیاید تا به فکر جبران خسارت وارد شده باشند.

خدمات و امکانات باربری ونک

باربری ونک به تمام نقاط ایران و حتی خارج از کشور نیز ونکیس دارد که شما می توانید با خیال راحت این باربری را برای حمل اشیاء خود انتخاب کنید. باربری ونک تمام شبانه روز در حال خدمت رسانی به مشتریان و تقاضاکنندگان هستند. باربری ونک دارای کارکنان مجرب و ماهر و بسیار خوش اخلاقی است و طوری با بار شما رفتار خواهند کرد که انگار وسایل خودشان را جا به جا می کنند. نوع و نحوه چیدن بار در ماشین مهم ترین اصل کاری باربری ها می باشد که کارکنان این باربری به راحتی از عهده ی این کار بر می آیند. ایمنی یکی از مهم ترین خدمات باربری ونک برای مشتریان است ، این شرکت باربری در محدوده شمال تهران است که در این محدوده باربری هایی همچون باربری ونک و باربری ونک فعالیت می کنند

مزایای باربری ونک

از مزایای باربری ونک می توان به داشتن کارکنان با سلیقه و دقیق و منظم آن ها اشاره کرد که با دقت کامل سعی بر جا به جایی اشیاء شما دارند. هم چنین این شرکت از ماشین هایی استفاده می کند که بزرگ و بسیار جادار بوده و کارکنان می توانند با طراحی خاص وسایل شما را طوری در این ماشین ها بچینند که فضای اضافه ای وجود نداشته باشد. از دیگر مزیت های آن دسترسی سریع به تمام نقاط شهر می باشد که می توانند در سریع ترین زمان به مقصد خود برسند. اگر دارای اشیاء شکستنی هستید، می توانید با خیال راحت آن را به این شرکت باربری بسپارید چرا که از آخرین امکانات روز برای حمل آن ها استفاده خواهد کرد

هزینه حمل و نقل در اتوبار ونک به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • مقدار بار
 • نوع بار
 • مسافت بار

تمام موارد ذکر شده در بالا در تعیین قیمت و هزینه باربری ونک مؤثر بوده و با استفاده از این عوامل نرخی به عنوان هزینه، توسط مشتریان و تقاضاکنندگان پرداخت می شود که شما اگر مشتری ثابت و وفادار باربری ونک باشید، می توانید تخفیفات بسیار خوبی را از این شرکت بگیرید. این شرکت باربری دارای کارکنانی است که خودشان بار شما را بسته بندی وسایل منزل می کند و بار میزنند. گاهاً مشتریان به انتخاب خود پاداشی را به این کارکنان پرداخت می کنند. هزینه حمل بار توسط این شرکت، در مقایسه با دیگر شرکت های باربری منطقه بسیار مناسب تر است. با این باربری دیگر نگران بار خود نباشید.

ویژگی های باربری تهران بار

اتوبار و باربری

بهترین خدمات اتوبار تهران و باربری تهران را فقط از تهران بار بخواهید.

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.

صرفه جویی در هزینه ها

با قیمت های زیر نظر اتحادیه در هزینه های اسباب کشی صرفه جویی خواهد شد

سرویس دهی ۲۴ ساعته

ارائه خدمات باربری و اسباب کشی به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته

باربری تهران|اتوبار تهران

باربری شرق و مرکز

02188485414- 02188557812

باربری شمال و شمال غرب

02122899389- 02122899435

باربری جنوب تهران

02188485414- 02188557812

باربری غرب تهران

02144308851- 02144317972

انتقادات و پیشنهادات

09199218769

مدیریت

09127990697